fbpx

SPA

BALNEOTERAPIA 

Zabiegi rehabilitacyjne wykorzystujące wody mineralne o różnych temperaturach, peloidy i gazy zdrojowe w celu leczenia schorzeń. Poprawiają kondycję osób cierpiących na bóle stawów, pomagają na dyskopatię i nerwobóle, zwalczają reumatyzm,  likwidują problemy skórne, regenerują nasz układ krążenia, przyspieszają metabolizm.

 

– kąpiele solankowe – 55,00 pln (15 min)

– kąpiele borowinowe – 55,00 pln (15 min)

MASAŻE

rodzaj terapii wykorzystujący bodźce mechaniczne przy użyciu rąk terapeuty lub przeznaczonych do tego urządzeń. Masaż może mieć charakter leczniczy lub relaksacyjny. Masaż klasyczny ma działanie przeciwbólowe, regenerujące mięśnie zwiększając ich elastyczność oraz sprężystość, korygując jednocześnie zmiany układu kostnego. Masaż relaksacyjny jest jedną z wielu metod terapeutycznych, relaksacyjnych i kosmetycznych. Głównym celem jest pozbycie się napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego oraz uzyskanie stanu całkowitego odprężenia.

 

– masaż rehabilitacyjny klasyczny   25 min./50 min. – 100,00/190,00  pln

– masaż relaksacyjny z olejkami    25 min./50 min. – 100,00/190,00 pln

– masaż relaksacyjny świecą   50 min. – 190,00 pln

– masaż suchy rehabilitacyjny na łóżku wodnym AQUAI  20 min. – 45,00 zł

HYDROTERAPIA

Tzw. wodolecznictwo, jest to metoda leczenia bodźcowego polegająca na zewnętrznym stosowaniu wody o różnych postaciach. Redukuje ból i uczucie zmęczenia. Zmniejsza poziom napięcia mięśniowego, zwiększa elastyczność i napięcie skóry. Hydroterapia redukuje objawy występujące przy długotrwałym stresie, nerwicach lękowych, bezsenności. Natomiast kąpiele ziołowe nie tylko poprawiają kondycję skóry i całego organizmu, ale również działają kojąco na układ oddechowy poprzez wdychanie aromatycznego, wilgotnego powietrza.

– hydromasaż – 55,00 pln(15min)

– kąpiel perełkowa – 45,00 pln (15 min)

– kąpiele ziołowe – 55,00 zł (15 min)

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA CIAŁO

Arbuzowy rozświetlająco- nawilżający zabieg na ciało „OWOCOWA NUTA”

Czas trwania zabiegu – 1,5 ha – 295,00 pln

 

Przebieg zabiegu: peeling całego ciała peelingiem arbuzowym, arbuzowa maska żelowa na ciało, całościowy masaż relaksacyjny  z użyciem arbuzowego masła.

 

Zabieg Arbuzowy odbudowuje i chroni naskórek, intensywnie i długotrwale nawilża, wygładza, ujędrnia i uelastycznia, wykazuje działanie antyoksydacyjne, pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, odpręża i relaksuje. Skóra staje się aksamitna w dotyku.